Choď na obsah Choď na menu
 


STURM DER LIEBE ŠPECIÁL: FOTOREPORT

nedeľa, 17.apríl 2011 | Autor: Alexi

Včera prebehla na "hlavnej stránke" malá úprava grafiky - v podstate sa poväčšine len povymieňali farby a tak sa konečne môžete tešiť zo sýtej zelenej o)

Logá rubrík zatiaľ zostanú v stave, v akom sú a veľká zmena grafiky sa bude konať asi až pred letom.

Dnes je tu Fotoreport v rámci Sturm der Liebe špeciálu "PRÍCHODY A ODCHODY" od našej spolupracovníčky Alexi.

Obrázok

Začneme dvojčatami Hendrikom a Annikou. Hendrik prišiel do Fürstenhofu ako prvý za účelom nájsť si prácu. O pár častí neskôr ho prišla pozrieť jeho sestra a keďže ju vyhodili z predošlej práce, aj ona vo Fürstenhofe zostala a zamestnala sa ako pomocníčka v kuchyni. Nič zaujímavé sa nedialo, pokým do Fürstenhofu nezavítal Annikin bývalý spolužiak Lukas Zastrow. Keďže ju nespoznal, Annika si vybavovala staré účty zo školy a z Lukasa si robila srandu. Nič však nie je bez následkov a aj medzi nimi dvoma to začalo iskriť a sukničkár Lukas sa do nej zamiloval.

  

 

Obrázok

Bohužiaľ tým dvom šťastie neprialo a Annika následkom nehody upadla do kómy a zomrela. Jej srdce bolo transplantované. Hendrik a aj Lukas sa s toho ťažko spamätávali. Hendrik sa rozišiel s Marie, pretože si myslel, že ju už nemiluje kvôli Sandre, ktorá Annikino srdce dostala. Netrvalo dlho a k Marie sa zasa vrátil. Narýchlo usporiadali svadbu a odleteli do Londýna.

 
 
 

Obrázok

Ďalšími postavami, ktorými sa budeme zaoberať, sú Tanja a Nils. Tanja účinkovala v seriáli už od prvej časti prvej série, kde bola najlepšia priateľka Laury Mahlerovej. V tretej sérii odišla tehotná za svojou matkou Violou do Talianska. Nils prišiel do Fürstenhofu za svojou priateľkou Marie a zamestnal sa tam ako fitness tréner vo štvrtej sérii. Problémy mu však neskôr spôsobovala hlavne jeho bývalá manželka Sonja. Jeho otec a sestra sú kriminálnici, našťastie on sa tejto kariére oblúkom vyhýba.

 

 

 

Obrázok

Tanja sa vrátila do Fürstenhofu pôvodne len na pár dní navštíviť svojich priateľov a nájsť otca svojho syna. Preto sporiadala veľké DNA akcie, na ktorých zisťovala, ktorý muž je vlastne otcom jej syna. Nakoniec to nechala plávať a znova sa presťahovala do Fürstenhofu, tentoraz už so svojím synom Fabienom. Zamilovala sa do Nilsa, s ktorým začala bývať. Nakoniec vyšlo najavo, že Michael je otcom Fabiena. Medzi nimi dvoma to začalo iskriť, ale aj napriek tomu sa Nils a Tanja vzali. Ona sa však neovládla a Nilsa s Michaelom aj tak podviedla. Ich vzťah sa však napravil a doteraz žijú vo Fürstenhofe.

 

 

 

Obrázok

Ďalšie postavy sú Ben a Katja. Ben bol v seriáli už od druhej série. Prvá vážnejšia láska bola jeho najlepšia priateľka Emma, ktorá ho opustila kvôli inému. Chudák Ben sa s toho spamätával dlho, ale spasenie prišlo v podobe Nilsovej sestry - kriminálničky Katji. Tá sa preobliekla za chlapca, aby ju polícia neobjavila. Poslíček “Kai“ sa Benovi nepozdával a netrvalo dlho a prišiel nato, kto v skutočnosti “Kai“ je.

 

 

 

Obrázok

Čo by to bol však za romantický seriál, ak by sa tí dvaja nedali dokopy. Ale aj oni si museli preskákať svoje. Katju zavreli do väzenia. Ona však utiekla a vrátila sa späť do hotela za Benom. Potom spolu ušli do Juhoafrickej republiky.

 

 

 

Obrázok

Lena Zastrowová prišla do Fürstenhofu najskôr na svadbu svojho brata Lukasa.
Potom prišla znova, ale za účelom ukrýť sa pred svojím vlastným manželom, ktorý
ju týral. Našťastie všetko dobre dopadlo a pre Lenu sa vo Fürstenhofe začala nová životná kapitola. Bohužiaľ sa zamilovala. Nie do toho správneho. S Robertom si aj tak otvorila bistro, v ktorom teraz pracujú a  Andrému robia konkurenciu.

 

 

Obrázok

Jacob Krendlinger – brat slečny Evy, ktorý najskôr pracoval na roľníckom družstve. Zamestnal sa vo Fürstenhofe ako záhradník. Najskôr sme ho pokladali za postavu len tak do počtu, ALE vykľul sa z neho pekný sukničkár, ktorý okúzlil nedobytnú Rosalie. Tá mu nemohla odolať a podviedla Michaela. Ten však oslepol a aj keď sa do Jacoba zamilovala, slepého Michaela predsa nesmie opustiť.