Choď na obsah Choď na menu
 


 C´est ma vie: Theresa a Moritz

 

Dnešný článok mi ponúka skvelú príležitosť spojiť príjemné s užitočným. Práve totiž bol zverejnený nový "Drehspiegel" na október, ktorý prináša niekoľko prekvapení. Nefiguruje v ňom Julia Mitrici, ktorá už ukončila spoluprácu na seriáli, i keď pôvodne mala nakrúcať až do konca roka.

Naopak - opäť sa môžeme tešiť na Rosalie a prekvapením je návrat Maxima Klinker - Emdena, ktorého bude opäť hrať Sebastian Deyle. Konkrétne to vyzerá asi takto:

Epizódy: 1427. - 1445.

Láska, moc a intrigy: V bavorskom hoteli Furstenhof sa opäť všetko točí okolo veľkých emócií: zatiaľ čo Theresa (Ines Lutz) a Konstantin (Moritz Tittel) bojujú o svoju lásku, Moritz (Daniel Funffrock) si spomína na viac a viac detailov zo svojej minulosti.

Produkcia: Bavaria Fernsehproduktion GmbH im Auftrag der ARD Degeto
Chef-Autor: Dr. Peter Süß

Réžia: Stefan Jonas, Siegi Jonas, Felix Bärwald, Carsten Meyer-Grohbrügge, Alexander Wiedl, Dieter Schlotterbeck, Andreas Menck
Kamera: Marc Liesendahl
Producentka: Julia Bachmann
Produkcia: Bea Schmidt

Účinkujúci: Ines Lutz, Moritz Tittel, Daniel Fünffrock, Dirk Galuba, Mona Seefried, Antje Hagen, Sepp Schauer, Joachim Lätsch, Judith Hildebrandt, Florian Stadler, Erich Altenkopf, Jan van Weyde, Kathleen Fiedler, Simone Ritscher, Michele Oliveri, Lili Gesler, Natalie Alison, Sebastian Deyle a iní

Nakrúcanie: 4. - 28.október 2011
Miesto: Bavaria Film, Geiselgasteig a okolie