Choď na obsah Choď na menu
 


SDL 360: EPIZÓDA 1384

streda, 28.september 2011 | DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Alice

Dnes už kratšie, ale aj tak podrobne s recenziou epizódy 1384 :)

Obrázok

Dnes to bolo opäť "Dramatik pur" - konečne sme sa dočkali konca Barbary von H. Či definitívneho? ... Hmm...

Najskôr však k Furstenhofu - ten je totálne zničený, celé schodisko "oddrapilo" a výťah, ktorý ide do schodov je poškodený. Recepcia je zhorená, kuchyňa tiež úplne zničená... naozaj nepekný pohľad.

Ale má to nejaké výhody - Werner už konečne začal hľadieť dopredu a oznámil, že Furstenhof "vstane z popola ako fénix". Jeho radosť bola o to väčšia, keď sa dozvedel, že Barbara von H. je mŕtva. Teda aspoň polícia sa tak domnieva.

Lena Andrému stále nedokáže odpustiť, že ju v byte nechal samú a je mi jej naozaj ľúto - takýto koniec si nezaslúžila. Narozdiel od Andrého - ten sa už aj pustil do renovácie bytu. :)

Theresa a Moritz sú rozkošní - obaja už boli prepustení zo špitálu a stretli sa v hoteli. Tam sa Moritz stretol aj s Wernerom a keď mu prezradil, že má 32 rokov, Werner začal rátať a mať prvé pochybnosti.

A napokon Barbara von Heidenberg - tú sme videli trmácať sa s kufrom "v Taliansku", kde následne spadla do jazera, alebo čo to bolo a zrejme sa utopila - bolo vidieť potopenú tvár, ale hneď potom záber končil, takže človek si nikdy nemôže byť istý. :)

Povedala by som ale, že kapitola Barbara je navždy uzavretá.

Zajtra a pozajtra posledné dva špeciály - C‛est ma vie: Eva a Robert, Theresa a Moritz.