Choď na obsah Choď na menu
 


NELINE TRÚFALÉ AVANTGARDNÉ POKUSY

 

Obrázok

V dnešnom nezvyčajnom článku vám prinášam moje skromné "šantenie vo Photoshope" - trošku som sa pohrala s farbami vlasov a očí a výsledné efekty uvidíte nižšie. Na prvej fotke však máme Markusove očiská - spomínala som vám, že vo štvrtok boli akési modrejšie ako inokedy o) No nie je na zjedenie? o) *stop-kanibalism*

 

 

Obrázok

No a tu už máme moje spomínané avantgardné pokusy o) Ako prvá pani von H v takzvanom "twilightovskom" štýle... len až potom mi napadlo, že aj to obočie som radšej mala dať červené o)

 

Obrázok

Toto je už o niečom inom - nechala som sa uniesť a z Evy som spravila Avatara. Zabite ma, ale ja som ešte aj Valentinu zmachlila! o)

 

Obrázok

Pôvodne som chcela z Rosalie urobiť brunetku, ale potom som ju opäť zaradila spolu s ani von H do tohto ryšavého štýlu... Jacob mal mať najskôr len modré vlasy, ale potom som mu dala ružové/fialové sako, takže sa to zvrhlo zlým smerom na Eltona Johna...

 

Obrázok

A keď už hovoríme o tej šedivej - takto bude Rosalie vyzerať o 30 rokov... André je zase za rebelanta a má nemeckú trikolóru o) ... keď tie jeho pokusy o prefarbenie dopadli tak neslávne o)

 

A TERAZ EXKLUZÍVNA NOVINKA

tram-da-da-dá!

 

S Bety sme včera úplnou náááááhodou našli na internete Sturm der Liebe Kochbuch, čiže kuchársku knihu s receptami takmer všetkých hlavných postáv.

Preto sme sa rozhodli, že v slovenskej premiére budeme exkluzívne túto peknú zbierku príbehov a receptov prekladať - a to po jednotlivých kapitolách. Recepty sú zoradené podľa abecedy a podľa priezvisk postáv, takže už tento týždeň sa môžete tešiť na príbehy a recepty Natalie Alison alias Rosalie Engel.

Nie je to možno vec, ktorá zaujme úplne každého, ale veríme, že na ňu budú pozitívne ohlasy. Kniha bude prekladaná tak, ako bola napísaná, čiže v presne rovnakej obsahovej aj grafickej úprave - ochutnávku šiestich strán nám ponúka aj Bavaria Films (deutsch). 

Reakcie? o)