Choď na obsah Choď na menu
 


FOTOREPORT

30.august 2011  |  DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Ivo

V prvom jesennom Fotoreporte som vám pripravil niekoľko fotiek, na ktorých sú udalosti ešte spred svadby Evy a Roberta a explózie Fürstenhofu.

OZNAM (Alice): Nová rubrika SDL 360: Nemecké epizódy napokon nebude presunutá na neskorší termín a začne už túto sobotu.

Obrázok

Táto fotka mi pripadá ako vystihnutá z nejakého akčného filmu, kde si Eva zahrala rolu špiónky v hlavnej úlohe :)

V skutočnosti Eva varuje Roberta pred doktorom pretože spoločne zistili, že Barbara nepotratila pri konzumácii otrávenej polievky, ale pri páde zo schodov a jej komplic mal byť Dr. Brunner.

 

Obrázok

Takže ako vidíme, už aj do Nemecka prišla kríza. Vyzerá to tak že pán Heinemann starší nedostane honorár. Ja viem, o tomto by sa nemalo žartovať ale mne to proste nedalo :)

Curd v novej vizuálnej podobe sa stretáva opäť so svojim synom, ktorý mu má dať výkupné za Evu. Žiaľ táto výmena stroskotala a neuskutočnila sa.

 

Obrázok

 Ach ten Werner, ďalšia milenka z mladosti a zároveň aj ďalšia záporná postava  v jeho živote. Ja neviem, či má takú smolu alebo je proste magnetom na takýto druh ženy. 

P.S: Zdá sa mi to alebo má Werner na tej fotke nejaké mladé oči? Snáď nebol na ďalšej omladzovacej kúre :D

 

Obrázok

A tu už vidíme  novú hlavnú postavu Theresu a našu starú známu Rosi Zwickovú. Rosi popíja pivo, ktoré bude zrejme figurovať celú 7. sériu. Spoločne rokujú o ponuke odkúpenia pivovaru.

Rosi vyzerá ako keby neostala pri jednom pive ale dala si ich trošku viac :)

 

Obrázok

Prejdime radšej už na niečo pozitívnejšie - na rozlúčku so slobodou. Dva manželské páry sa vymenili a spoločne si zatancovali. Vyzerá to tak, že sa dobre bavia. A musím priznať že im to aj pristane :)

 

Obrázok

Tu je už hlavný pár, ktorý sa lúči so slobodou. V pozadí je Eva z videí, ktoré natočili ich ich priatelia :) Mne osobne sa zdá, že toto je prvý televízor v Sturm der Liebe :D 

 

Obrázok

Na záver tu máme prírodovedné okienko, kde Eva- ochrankyňa zvierat, zachránila malé vtáčatko :)