Choď na obsah Choď na menu
 


FOTOREPORT

6.september 2011  |  DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Ivo + NelaObrázok

Na úvod krátky oznam a malé ospravedlnenie Ivovi - ten si zrejme nevšimol, že niekoľko fotiek, ktoré on zahrnul do jeho Fotoreportu sme už zverejňovali v rámci "breaking news" o explózií a "po-explóziových udalostiach" o) Takže som vybrala len fotky, ktoré ste ešte nevideli a k nim som pridala aj malé prekvapenie.

Obrázok

Presuňme sa do nemocnice, kde leží Nils v kóme po výbuchu. Michael sa rozhodol, že Taniji v najhorších chvíľach bude robiť oporu. Michael má na obočí jazvu ešte z explózie.

 

Obrázok

A tu máme dvoch dlhoročných kamarátov čo sa už nejakú dobu nevideli... teda aspoň obaja tak vyzerajú :D André je prekvapený, že jeho brat mu ponúkol bývanie opäť v Saalfeldovskom byte. Táto fotka je výnimočná lebo Werner je v monterkách, čo sa tak často nevidí :)

 

Obrázok

"Máš na nose špinku, Lena" :) asi takto to momentálne vyzerá, ale naozaj je to veľmi dojímavá chvíľa. Lena odchádza z hotela a nakoniec sa rozlúčila s Evou a Robertom. Takýmto spôsobom by som sa chcel s Lenou rozlúčiť.

Okrem Leny sa s vami lúčim aj ja. Aj na budúci týždeň v utorok vám prinesiem nové fotky vo Fotoreporte.

 

Pridávam 3 fotografie - v sobotu, nedeľu a pondelok sa herci zo Sturm der Liebe zúčastnili výstavy IFA, ktorá sa každoročne koná v Berlíne a svoje miesto tam má aj televízia Das Erste.

Autogramy rozdávali Jan van Weyde & Sepp Schauer & Florian Stadler, na ďalší deň Dirk Galuba & Johanna Bonninghaus a počas posledného dňa aj Julia Mitrici a Natalie Alison.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

BREAKING: Zajtra v rubrike Nemecké epizódy - o Konstantinovi, ktorý zapríčini Moritzov úraz, o Elene Majoré, ktorá Moritza zachráni a rovnako aj o ďalších nových postavách a a odchode Jacoba a Debbie.