Choď na obsah Choď na menu
 


FOTOREPORT

13.september 2011 |  DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Ivo

Obrázok

V dnešnom Fotoreporte sa rozlúčime s Robertom a Evou, ale samozrejme seriál pokračuje 7. sériou, z ktorej mám pripravených zopár fotiek. Tak s chuťou do toho! :)

POZN. NELA: Áno, viem, sľubovala som vám "hory-doly" a mimo iného aj vyhodnotenie Letnej súťaže. Z nedostatku času to musím preložiť na štvrtok, pretože som naozaj nemala čas pozrieť sa do toho. Kým som na Slovensku, vybavujem rôzne byrokratické veci a to mi berie neskutočne veľa energie, ale hlavne času. Štvrtok je definitívny termín - je sviatok a je voľno o) Za oneskorenie sa ospravedlňujem, verím, že to chápete o)

Obrázok

Na prvej fotke sa Robert zdôveruje svojej mame, že s Evou rozmýšľajú odísť do Verony. Charlotte by najradšej chcela, aby obidvaja ostali doma, ale ich rozhodnutie rešpektuje

Tá socha, čo stojí za Charlotte vyzerá ako keby jej sedela na pleci :)

 

 

Obrázok

Táto fotka mi pripadá ako na večeri politikov a ich manželiek :) Nilsa explózia veľmi psychicky zničila. Ulieva sa z práce a ešte stále má obavu vstúpiť do hotela. Saalfeldovci pozvali Heinemannovcov na večeru, za vďaku pri pomoci v hoteli, za obdobia výbuchu. Večera dopadla tak, že Nils dostal panický záchvat.

 

Obrázok

Opäť prejdime k nášmu mladomanželskému páru. Tí si plánujú odchod z hotela a najbližšiu budúcnosť vo Verone :)

 

 

Obrázok

Adieu a Verona! Všetko má svoj koniec a aj pôsobenie Evy a Roberta vo Fürstenhofe. Všetci známy a blízky sa lúčia s manželmi. Ktovie kedy ich znovu uvidíme. Inak, Tanja má v ruke lietadielko, zrejme to bude Fabianové.

 

 

Obrázok

Na tento záber nových hlavných postáv sme teda dlho nemuseli čakať. Ako vidíme, Teresa je veľmi šťastná pretože sa dozvedela že André a Moritz zainvestujú do jej pivovaru. Neovládla sa a skončilo to bozkom :)

 

 

Obrázok

 Na rokovaní o pive musí byť pivo! :)  Do hotela prichádza "starý známy"  Grosswihler za Doris. V novom piano bare spolu rokujú o tom, že by on mal sprostredkovať kúpu pivovaru a tak nahradiť Andrého.

 

Obrázok

Na záver tu mám fotku páru, ktorý by som zaradil do zložky "Narýchlo spackaný pár tvorcami" Už to tu pár krát odznelo, ale sú mi obaja nesympatickí v tomto spojení :D Jakob vyznáva Debbie lásku.

 

To je odo mňa pre dnešok všetko. Prajem vám pekný týždeň.

Ivovi ďakujem za suplovanie - od budúceho týždňa sa vracia naša stará - známa spolupracovníčka slovensko-nemecká dievčina Marina, ktorá dostala na starosť túto rubriku o).