Choď na obsah Choď na menu
 


FOTOREPORT

27.september 2011 |  DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Marina

Obrázok

Konečne! Vítam vás vo Fotoreporte - táto rubrika bude od jesene patriť mne, takže sa tu budeme každý týždeň stretávať s úmyslom pozrieť si najnovšie fotky z nemeckých epizód.

Obrázok

Začnime hneď zvesela - Sibylle a Xaver. Tí dvaja totiž spolu pôjdu na Waldfest a toto by mala byť fotka práve po ňom. Ale tak... poznáte Sibylle - jej nálada je ako aprílové počasie, takže uvidíme, ako to dopadne.

 

Obrázok

A Sibylle v zvláštnom kostýme ešte raz - tentokrát pre istotu v reklame na klobásovú továreň Pachmeyerovho brata, ktorý pre Sibylle pripravil nádherný kostým hotdogovej kráľovnej :)

 

Obrázok

Tohto pána možno ešte nepoznáte - je to Jenö - Elenin otec. Na výslovnosť si ešte budeme musieť počkať :) Viem, že Nela má obsesiu na nosy, takže do jej "nose parade" by sa pokojne mohli zaradiť aj títo dvaja herci. :)

 

Obrázok

Späť na Waldfest - neviem, či Gitti vie ako dopadol Michaelov posledný Waldfest, no ak nechce byť tehotná, radšej by sa rýchlo mala pratať preč! :) Tanja má totiž ešte na Waldfest s Michaelom živé spomienky - Fabiena. 

 

Obrázok

Táto fotka je úplne nezaujímavá, je skôr na demonštráciu... hovorilo sa predsa, že v areáli kaštieľa sa nebude nakrúcať, lebo majitelia s tým už nesúhlasili alebo také niečo... a hľa, tu máme Konstantina v záhadných dverách - zvnútra to totiž po novom bude "turniket", ale zvonka máme stále tie isté staré dvere. Jedine, že by tam bola ešte nejaká malá chodbička...

 

Obrázok

A keď sme tu mali otca, tu je jeho dcéra - Elena Majoré. Bude to údajne Rómka, pravdepodobne s nejakými španielskymi predkami... :) Story to môže byť zaujímavá, myslím, že to bude niečo podobné ako Samia.

 

Obrázok

A ešte kancelária - tá sa po výbuchu tiež nedočkala výrazných renovácií... prežila to aj stolička, aj žalúzie a zdá sa mi, že aj tá lampa! :) Škoda, myslela som si, že ten priestor zväčšia... že stenu, ktorá oddeľuje kanceláriu od "záhadnej miestnosti" za ňou zbúrajú, aby ich prepojili a urobili kanceláriu pre naozaj VŠETKÝCH vedúcich pracovníkov, ale evidentne sa nič také nekoná. Nevadí. Uvidíme, ako to "vypáli" v dnešnej epizóde - sehr viel Humor, sehr viel Spaß... und sehr viel Blut.

S novými fotkami sa tu stretneme aj o týždeň.