Choď na obsah Choď na menu
 


FOTOREPORT

5.október 2011 |  DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Marina

Obrázok

Napokon s malým meškaním, ale ako ste počuli, tento týždeň je všetko posunuté. Ja sa ospravedlňujem, mala som tiež nejaké školské vybavovanie :).

Obrázok

A začnime hneď novými fotkami... najskôr Xaver - ten totiž od explózie plynového kotla v pivnici nič nepočuje. Teda aspoň sa tak bude tváriť, takže sa teším že nám táto zápletka ponúkne kopu vtipných momentov :).

 

Obrázok

Teraz Moritz. Toho si až tak veľmi neužijeme, lebo niekoľko častí bude strašiť osadenstvo nemocnice touto obväzovanou hlavou. Rolu Dr. Hubera preberie Jacques Brauer.

 

Obrázok

Osadenstvo Burger Bräu tvoria Theresa a dlhoročný verný pracovník Julius König. Mám taký pocit, že to bude postavu typu Johann, ale verme že nám prinesie veľa zaujímavých momentov.

 

Obrázok

Ďalšie nové tváre... tých nových je totiž už viac ako starých. Tentokrát Elena aj s jej oteckom, ktorý na ňu bude tlačiť, aby s celou skupinou Rómov odišli z Bavorska. Neviem, ako sa autori rozhodli vykresliť Rómov v Sturm der Liebe, ale zjavne to bude niečo iné ako na Slovensku, nieto ešte v Rumunsku či Bulharsku.

 

Obrázok

A ešte Doris a der Konstantin. Myslím, že v tejto roli to Moritzovi bude pristať viac. Zaujímavé je aj to, že Konstanin vyrastal v Argentíne, ale perfektne "šprechuje" po nemecky. Teda aspoň sa to domnievam :).

Nächste Woche - 16 Uhr, Fotoreport.

Ak mám od Nely správne informácie, Nemecké epizódy budú buď dnes neskoro večer alebo až zajtra spolu s Videoreportom.