Choď na obsah Choď na menu
 


FOTOREPORT

11.október 2011 |  DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Marina

Obrázok

Dnes tu máme opäť Fotoreport a takisto som dostala na starosť vyjadriť sa o novom "Vorspann-e", ktorý sa objavil prvýkrát dnes.

Takže najskôr postavy (v poradí): Ines Lutz, Moritz Tittel & Daniel Fünffrock, Mona Seefried & Dirk Galuba, Antje Hagen & Sepp Schauer, Natalie Alison & Joachim Lätsch, Simone Ritscher, Erich Altenkopf & Judith Hildebrandt & Florian Stadler

Úvodná zvučka sa tým pádom veľmi nezmenila - zmenili sa len zábery na prírodu. Zvučka pokračuje príbehom Theresy, Moritza a Konstantina a vrcholí s logom Sturm der Liebe, pri ktorom je Theresa a muž, ktorý je otočený chrbtom - nevieme teda, či je to Moritz alebo Konstantin. Veľmi kreatívne, ale aj tak si myslím, že najlepšia zvučka boli Emma a Felix. :)

 

 

Obrázok

A teraz fotky... Nela sa určite teší, pretože včera sa prvýkrát objavil Konstantin v horúcom Buenos Aires a scény obsahovali dosť španielskych výrazov. A čo tak skombinovať argentínskeho fešáka a nemeckú tradíciu na pivnom festivale? :)

 

 

Obrázok

A na "Oktoberfeste" ešte ostaneme... tentokrát aj so Sibylle, s ktorou sa budeme musieť rozlúčiť. Myslím si, že to bude pomerne smutné, ale vynahradí nám to aspoň zápletka Moritz - Konstantin - Theresa, ktorá naberie druhý dych. :) Viac prezradí Alice zajtra v Nemeckých epizódach.

 

 

Obrázok

A Theresa ešte raz - tentokrát menej šťastne, no pri nádhernom parku v areáli kaštieľa Vagen. Škoda, škoda, je to Privatbesitz, inak by som sa tam vybrala, ak by som náhodou mala cestu do Mníchova. :) 

 

 

Obrázok

A tu už je Dr. Erhardt alias Timothy Peach - muž Nicoly Tiggeler. Ten príde do hotela aj kvôli operácií Moritza, no keď sa o jeho prítomnosti dozvie Tanja, hneď na sebe začne hľadať nedokonalosti...

 

 

Obrázok

... a skončí pri svojom nose, ktorý vôbec nie je taký strašný! :) Narozdiel od jej manžela. Zvláštne, ako Tanja stále narieka, že nemá peniaze, ale pritom na skrášľovacie kúry by sa peniaze odrazu aj našli.

 

 

Obrázok

A tentokrát Theresa, ktorá sa síce nezdá, že by chcela zavraždiť svoju kamarátku Gitti, no nôž v jej rukách tomu nasvedčuje. :) Hlavne som zvedavá, ako ten nový byt bude vyzerať - už len vešiak na dverách vyzerá ako jelenia trofej.

 

Zajtra teda Nemecké epizódy, odo mňa je to všetko. :)