Choď na obsah Choď na menu
 


FOTOREPORT

18.október 2011 |  DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Marina

Obrázok

Guten Abend, meine Damen und Herren! Dnes mám pre vás výnimočne veľa fotiek - špeciálne sa budeme venovať "novo-vzniknutým" párom.

 

Obrázok

Najskôr jedna špeciálna fotka - toto je náš nový Moritz (až od novembra). Teraz si viem predstaviť, čo bude Nele behať hlavou, keď si tento Fotoreport prezrie... - "a víťazom v kategórií NOS ROKA sa stáva...!"

 

Obrázok

Jednu takúto udalosť sme mohli vidieť v SDL dnes... tá druhá sa odohrá koncom novembra - tentokrát Konstantin zachráni svojho brata.


 

Obrázok

 

A predsa - Theresa a Konstantin sa naozaj vezmú. Na romantickej svadbe pri pivárni v tradičnom - bavorskom štýle.

 

Obrázok

Bierfassrollen - toto je Andrého a Juliusova prvá skúška... to za nimi je fürstenhofská kaplnka - neviem, či bola vôbec spomenutá niekedy v minulosti. Teraz je jej pravidelnou návštevníčkou Doris.

 

 

Obrázok

Zvláštny pár Michael a Gitti, ktorá vyzerá skôr ako jeho dcéra. Ale sekne im to :) Opäť poznámka pre Nelu: pozrite sa na nich, majú presne rovnaké špicaté nosy!

 

 

Obrázok

Jedinou novou kulisou, ktorá je fakt HROZNÁ je nový dom Sonnbichlerovcov... veď sa len pozrite! Viem, že Sonnbichlerovci majú byť ukázaní ako "chudobní bavorský manželia", no teraz to už trocha preháňajú. Kuchyňa vyzerá ako z roku 1920, aspoň že je tam ten laptop! :)

 

 

Obrázok

A toto mi zase pripomína kajutu nejakej lode (ešte si musím overiť, či Majoréovci vlastnia nejakú loď, ale nedávam tomu veľké nádeje).

 

 

Obrázok

Toto je nový účes Doris - pre mňa je to skôr na smiech! :) Robí ju to staršou - poprvé. A po druhé vyzerá to tak, že Doris zo seba chce robiť "svätú", ktorou ani zďaleka nie je.

 

 

Obrázok

Opäť "pred kaplnku", tentokrát viac dramaticky - Konstantina zrazila dodávka Juliusa a Andrého, ktorý však vyzerajú, že si z toho absolútne nič nerobia a majú čas na vybavovanie súkromných telefonátov. :)

 

 

 

Obrázok

A Konstantin a Doris pre veľký úspech ešte raz, tentokrát v piano bare. :)

 

 

Obrázok

A na úplný záver smutne - Sibylle Prinzessin von Liechtenberg opúšťa Fürstenhof a tým pádom odchádza ďalšia postava 6.série. Už sa len čudujem - ostal tam vlastne niekto "starý"?? :)

Mám urobiť teasing na zajtra - v Nemeckých epizódach od Alice sa totiž dozviete, prečo príde Rosalie do hotela s Maximom! :) UŽ ZAJTRA.