Choď na obsah Choď na menu
 


FOTOREPORT

25.október 2011 |  DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Marina

Obrázok

Po týždni je tu opäť Fotoreport, ale najskôr začnime všetkými epizódnymi rolami, ktoré nás čakajú:

nemecký moderátor a herec Alexander Mazza - guest star postava

herečka Lena Amendein - postava Isabelle Beerbaum

herec Christian Buse (známy zo seriálu Marienhof) - postava Imanuel Terat

herec Armin Schlagwein - postava Benedikt Schatzhammer

herec Wilhelm Beck - postava Otto Loibl (epizóda 1428)

Stefanie Oestreich (producentka SDL) - postava matrikárky na svadbe T. & K.

Obrázok

A teraz už dnešné fotky. Hneď na prvej je Isabelle Beerbaum - žena, ktorá bola údajne Petrovou (bzw. Moritzovou) manželkou - nikto však nevie, že je to len falošná stopa.
 
  

Obrázok

Znovuzvítanie po niekoľkých mesiacoch (a rokoch) - zatiaľ čo sa Rosalie vracia z návštevy od jej sestry Emmy, nikto nevie, prečo s ňou do Fürstenhofu prichádza Maxim Klinker-Emden.

 

Obrázok

Tuto sú Konstantin (Constantino, ako hovorí Nela :)) úplne zlatí - len neviem, či je efektné hodiť sa v 15 stupňoch do trávy...

 

 

Obrázok

Neviem prečo, ale VŠETCI sú na posledných fotkách taký pekný! ... Tak teraz neviem, či sa nemám zo solidarity aspoň hodiť do večerných šiat oder so was! :)

 

 

Obrázok

Toto sa mi nechce veriť - Charlotta by si ako charitylady NIKDY nezobrala takýto bicykel! ... To jej musela požičať Hildegard! :) Ale scenéria je wunderbar romantisch!

 

 

Obrázok

Die Doris (tentokrát nie Doris Heinze :)) stále preferuje svoj nový (divný) účes, ktorým mi pripomína moju profesorku ekonómie! (rozdiel je, že mojej profesorke už z tej čiernej hrivy začínajú vyrastať šedivé korienky)

 

 

Obrázok

A tuto sú Michael a Gitti (zase) úplne najkrajší - neviem, ako to Ann Paur robí, ale jej fotky v poslednej dobe nemajú chybu!

 

Pred presunom stránky vás čakajú ešte dva Fotoreporty so mnou - zároveň by som chcela povedať, že v tvorení stránky budem pokračovať aj na novej adrese a táto rubrika úplne nezanikne - samozrejme vám stále budem prinášať nové fotky (bude to ale v menšom množstve a častejšie).

Nela ešte chce hovoriť o cenách v Letnej súťaži, ktoré sa jej nepodarilo vytvoriť, pretože na nič neprišla... a tak sa to bude ZREJME RIEŠIŤ NEJAKO INAK.