Choď na obsah Choď na menu
 


Malý Fotoreport o)

Chcem len na úvod oznámiť, že mám niečo s grafickou kartou na notebooku, ktorý som musela hodiť do PC servisu. Z toho dôvodu sa vám v nasledujúcich dňoch bude prihovárať skôr Alice, pričom ďalšie kolo Letnej súťaže odštartuje asi neskôr, pretože údaje pre túto rubriku mám v PC len ja. Takisto sa nebudú meniť obrázky na úvodnej strane, nakoľko aj tie mám uložené len ja. Ďakujem za strpenie o)

Obrázok

Verím, že to nebude trvať dlho o) Ale teraz už poďme k dnešným fotkám, ktoré som nazvala "predsvadobné", pretože je na nich niekoľko skvelých predsvadobných rituálov - konečne žiadne depky, (samo)vraždy, ale radosť!

 

Obrázok

Pripomínam, že ide o čisto nemecké zvyky, o ktorých my zrejme nemáme ani tušenie, takže o čo konkrétne pôjde, sa dozvieme až v čase, keď sa tieto epizódy budú vysielať. Vieme však, že obaja hlavní aktéri budú svoje "rozlúčky so slobodou" nakrúcať na kameru, takže bude veselo! o)

 

Obrázok

Ženské osadenstvo SDL v plnej kráse - veštiacke maniačky (Debbie + Tanja o)), Hilde a budúca nevesta. Platí aj v dnešnej dobe, že "niečo požičané, niečo modré, ..."? o)

 

Obrázok

Toto je veľmi zaujímavá fotka - konečne sa v SDL dostane k slovu aj tzv. "flashback", čiže vracanie sa k udalostiam, ktoré sa odohrali pred desiatkami rokov a nevideli sme ich. Toto je konkrétne Doris za mlada, ktorá chcela kvôli Wernerovi (tiež zamlada) spáchať samovraždu.

 

Obrázok

Toto sa mi páči - Markus sa dal na kariéru hiphopera! o) Ale nie, s takými vecami sa, samozrejme, nežartuje... vždy sú proste postavy, pre ktoré by sme si všetci priali krajší koniec, ale napokon odídu z hotela bez partnerov. Ešte že autori Markusa poslali na nemecký romantický ostrov Sylt na hraniciach s Dánskom (sú tam aj také rozkošné malé domčeky ako pre trpaslíkov :D).

 

Obrázok

A napokon budeme mať aj nejakú akciu - pani Doris sa totiž s farmárom Schäfferom trošku pochytí a vznikne z toho malá šarvátka.

Ako všetko nakoniec dopadne, sa dozvieme v nasledujúcich dňoch - stále ostáva veľká časť otázok nezodpovedaná.