Choď na obsah Choď na menu
 


GLOSA TÝŽDŇA(1)

Poznáte tie vtipy o Chuckovi Norrisovi, že napríklad „neexistuje žiadne globálne otepľovanie, to si len Chuck Norris pritiahol Slnko, lebo mu bola zima.“ Tak v SDL, a teda špeciálne pre Saalfeldovcov, je Barbara ako Chuck Norris. Asi trikrát počas týždňa sa zhodli, že von Heidenbergová je schopná úplne všetkého. Už je to taká veta, čo vždy povedia na záver každej konverzácie, ktorá je o Barbare :)

A Robert zrejme pozerá ten slovenský seriál o policajtoch, zjavne sa hral na tú postavu, čo tam všetky repliky hovorí dvojmo (špeciálne som si zistil, že postava sa volá Boborovský). Takže Charlotte chcela s Robertom rozobrať už asi dvanásty pokus o nájdenie novej opatrovateľky pre Valentinu, ale Robert je už jednou nohou v kriminále: “Ja mám teraz iné problémy… iné problémy… iné problémy.”

Rosalie chcela od Sibylle, aby vyhovorila Krendlingerovi jeho zámer odísť z postu recepčného späť ku koňom:

Sibylle: „Manipulovať ľudí, to nie je vôbec môj štýl.“

Rosalie: „Ó, aké pôvabné.“

Mám tu ale jednu fotku Julie (Sibylle) z toho nedávneho volejbalového turnaja, pekne aj s logom SDL viditeľne na drese.

Obrázok

Werner rozmiestnil po hoteli skryté minikamery, aby tak získal niečo na Barbaru. Ale zatiaľ to malo len taký efekt, že André odpozoroval konverzáciu Markusa a Leny a natešený zistil, že aj Lena je zapozeraná doňho..

Keď sme už pri Markusovi, tak ten sa jeden deň pomýlil a prišiel do práce oblečený ako účastník námorníckeho bálu, alebo čo.

Obrázok

A ako už Nely písala, Rosalie a jej “ešte stále som to ja, kto rozhoduje o tom, čo robí a čo nerobí môjho druha šťastným” muselo byť bonmotom týždňa.

Ozaj, konečne máme telefón na Rosalie!!

Obrázok

A just ešte jedno šafranové pole na záver :)

Obrázok