Choď na obsah Choď na menu
 


Sybille Prinzessin von Liechtenberg

Julia Mitrici

Obrázok

 Približný vek
 cca. 28
 Bydlisko  Hotel Fürstenhof
 Zamestnanie  Čašníčka
 Príbuzní

 Jennifer Gräfin von Liechtenberg (matka)

 Vzťahy

 Xaver Steindl (platonická láska)

 Jacob Krendlinger (vzťah)

 Bedchart  36.miesto (6 bodov)

 

Minulosť

Sybille Prinzessin von Liechtenberg je bohatá, no prekvapivo skromná aristokratka, ktorá utiekla zo sídla svojich rodičov, pretože už nezvládala tlak, ktorý na ňu kládli. Jej matka ju totiž chcela vydať za bohatého baróna, a to sa Sybille nepáčilo. Preto sa v hoteli Furstenhof ubytovala pod menom Sybille Zimmermann.

 

"Mein Name ist Sybille Zimmermann"

Sybille hneď pri príchode narazila na Xavera, ktorý jej nešťastnou náhodou rozlámal okuliare, takže nemohla vidieť jeho nádhernú tvár :-). Celý personál hotel, hlavne na čele s Jacobom sa o ňu poctivo staral a Sybille mu čoskoro prezradila, že sa do Xavera zaľúbila a chce ho vidieť ešte raz.

Keď to Jacob povedal Rosalie, tá hneď zorganizovala "náhodné rande", keď sa Sybille a Xaver stretli pri spoločnej večeri v Alten Wirte. Rosalie totiž tušila, že Sybille odniekaľ pozná. Keď uvidela jej fotku v lifestylovom časopise, hneď si spomenula, o koho sa jedná - Sybille je princezná!

 

Nevydarené rande

Rande Xaver a Sybille však nedopadlo úplne podľa ich predstáv, najmä keď Sybille počula tajný rozhovor Xavera s Jacobom, v ktorom Xaver Sybille ohováral. To bola pre ňu rana pod pás a prehlásila, že s Xaverom už nič nechce mať spoločné.

Potom však oľutovala to, čo povedala a s Rosaliinou pomocou sa snažila Xavera zviesť. Rosalie si najskôr myslela, že Sybille prišla do hotela pod iným menom, aby ho otestovala, či je vhodný na jej blížiacu sa svadobnú cestu s barónom. Potom jej však Sybille povedala pravdu - je na úteku a keďže jej rodičia zablokovali kreditné karty, musí nejak pracovať a splatiť svoje dlhy.

Sybille sa tak zamestnala ako čašníčka v reštaurácií a skamarátila sa s Jacobom a Xaverom. Spolu s Jacobom bola dokonca na rybačke, pri ktorej chytili metrového sumca, ktorý mal údajne zožrať psa Rosi Zwickovej.

 

Prvý bozk

A práve tam zrejme preskočila iskra. Jacob a Sybille si boli stále bližší a bližší a netrvalo dlho, kým sa prvýkrát pobozkali.