Choď na obsah Choď na menu
 


TÉMA TÝŽDŇA špeciál

16.septembra 2011 |  DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Nela 

Obrázok

 

 ¡Hola! ¿Qué Tal? 

Áno, slečna Nela sa už konečne začala poriadne učiť španielčinu, ktorá ju teraz tak fascinuje o) Ako si však môžete všimnúť - Španieli sú zvláštni - píšu obrátený otáznik, resp. výkričník na začiatku vety, ktorá je opytovacia, resp. zvolacia. Ale je to celkom sranda, to treba uznať o)  

Mám 4 hodiny do týždňa v individuálnom programe - v pondelok a v stredu od 18.40 do 20.10 a učí ma to taká britská baba, čo robila aupairku v Španielsku, takže si v podstate rozumieme o) Teraz mám dva týždne pauzu, nakoľko som na Slovensku, ale už sme stihli prebrať 2 prvé lekcie (to je úspech :D)! o)

Čo povedať k dnešnej Téme týždňa? ... nuž je proste BULVÁRNA! Áno, sľubovala som vám koooopu informácií zo súkromia hercov zo Sturm der Liebe, takže ste na správnom mieste... dnes sa totiž dozviete kto, kde, čo, kedy a hlavne S KÝM! o)

Celé dnešné vydanie je rozdelené na niekoľko kapitol s menom každého herca, ktorému sa budeme venovať... now let‛s start!

 

Tobias & "Unknown"

Začnem pri Tobiasovi Dürrovi alias Markusovi - veľmi aktuálna téma o) Z rozhovoru, ktorý poskytol talianskemu Telepiù sme sa totiž dozvedeli, že má 4-ročného syna, ktorý žije so svojou matkou v Hamburgu.

Tam zároveň aj poprel informácie, že sa nedávno oženil - s čím prišli nemeckí fanúšikovia, ale bola to skôr taká klebeta tipu "jedna babka povedala...". Tobias momentálne nemá žiadny vzťah, a tak sa venuje práci. V Hamburgu pracuje v shakespearovskom kolektíve a naďalej hrá v divadle.

 

Wayne & Annemarie

Wayne Carpendale alias Lars Hoffman je osobnosť - aspoň mne - pomerne známa. Už niekoľko rokov totiž tvorí pár s moderátorkou Annemarie Warnkross, ktorú môžete vidieť v bulvárnej relácií TAFF každý pracovný deň od 17.00 na ProSieben.

Párik si nažíva v Mníchove a pred niekoľkými rokmi spolu boli aj v Austrálií. Nasledujúcu fotku na Facebook zavesil ich fanúšik, s ktorým sa u protinožcov stretli. Tam sa im zároveň poďakoval, že jemu a jeho kamarátom pomohli vytiahnuť zapadnuté auto z piesku. Takže Wayne a Annemarie zjavne nemajú žiadne hviezdne maniere a v tlačení auta sú profesionáli o)

Obrázok

 

Hláškou týždňa dnes pokojne môže byť relácia TAFF - Annemarie a jej moderátorský kolega Daniel Aminati (Nemec s africkými koreňmi) sa totiž dostali do nezávideniahodnej situácie - zatiaľ čo sa Annemarie vytešovala, že bude TAFF uvádzať z Ibizy, Daniel si neodpustil jednu rasistickú poznámku...  

 

Caroline & Pete 

Tretia kapitola dnešnej Témy týždňa patrí Caroline Beil alias Fione Marquardt. Tá pred dvomi rokmi svojmu partnerovi - o 15 rokov mladšiemu moderátorovi Petemu Dwojakovi porodila syna Davida Maria. 

Párik však (nielen) kvôli veľkému vekovému rozdielu narazil na krízu a v júni minulého roka sa Caroline a Pete rozišli.

Herečka sa však do Mníchova vrátila - v Bavaria Filmstadt nakrúca prvý nemecký daily-soap z nemocničného prostredia Klinik am See.

 

Furstenhof pred 36 rokmi

äTeraz výnimka - nebudeme sa rozprávať o hercoch, ale o kulisách. Kaštieľ Vagen totiž svoju televíznu premiéru zažil už v roku 1975 - a síce vo filme MitGift.

Obrázok

Obrázok

 

 

 

Frau Tiggeler’s soft porn

Nemeckí fanúšikovia na Nicolu Tiggeler vyhrabali aj takúto fotku o)

Obrázok

 

 

Simone Ritscher

Nemeckí fanúšikovia predstaviteľku novej mrchy Doris van Nordenovej určite poznajú zo seriálu Verbotene Liebe. Tam hrala tiež zápornú postavu Marie Galdi, o ktorej sa neskôr zistilo, že sa volá "Maria di Balbi" a má temnú minulosť o) Žeby sa autori SDL inšpirovali? o)

Maria však zažila nie príliš pekné obdobie, keď ju Tanja (úplne napravo) psychicky zruinovala - bolo to niečo podobné, ako keď Barbara otrávila Wernera a zbavila ho svojprávnosti. Maria si dokonca namýšľala, že sa ide vydať za Ludwiga (úplne vľavo) - preto tie svadobné šaty o) No napokon sa vyliečila a opäť pokračovala vo svojich intrigách - kaštiel Konigsbrunn napokon veľkolepo opustila zapríčinením požiaru a diváci sa na začiatku tohto roku dozvedeli, že zomrela v Taliansku (opäť podoba s pani von H.)

Obrázok

 

Verena Zimmermann

 

V seriáli Verbotene Liebe ešte chvíľu zostaneme - pravidelne vás totiž informujem, ako sa má jedna z hlavných hrdiniek seriálu Nico von Lahnstein alias Verena Zimmermann alias Sonja Felder - Rosalina kamarátka, ktorá vlastnila butik.

Autori však pre jej seriálového partnera Prinza Philippa zu Hohenfelden nepripravili pekný koniec - Philipp upadol do kómy a Nico ho niekoľko týždňov umelo udržiavala pri živote za pomoci prístrojov.

Bolo to také magické, pretože Philipp sa Nico neustále "zjavoval", aby si tá konečne uvedomila, že je čas dať mu zbohom. A tak pred niekoľkými dňami dovolila, aby Philippa odpojili od prístrojov a konečne prehlásila, že je pripravená na nový vzťah, hoci Philipp navždy ostane v jej srdci... toto bol podľa mňa fakt veľký príbeh lásky, tu by sa autori SDL mohli inšpirovať o)

Obrázok

 

 

 Lorenzo Patané

Krátko po tom, čo Lorenzo dokončil nakrúcanie SDL, začal jeho nový projekt - a síce hudobný. Seriálový Robert sa z recesie rozhodol dať na spevácku dráhu, a tak na stránke Low Rent Zoos nájdete zopár zaujímavých informácií.

Obrázok

 

 

 

Gregory B. Waldis

A pozrieme sa aj do 1.série - predstaviteľ Alexandra Gregory B. Waldis totiž v týchto dňoch skúša novú divadelnú hru v Tel Avive. Tá má značný židovský podtón a jej premiéra v Nemecku bude 4.októbra.

Obrázok

Na dnes je to všetko, uvidíme sa opäť o týždeň o)