Choď na obsah Choď na menu
 


S T U R M D E R L I E B E . S K   U V Á D Z A

Veľký príbeh lásky

fotografie - videá - glosy

Obrázok

Je tu náš rozsiahly špeciál, v ktorom sumarizujeme celé doterajšie dianie 6.série - konkrétne udalosti, ktoré sa udiali medzi Evou a Robertom. V niekoľkých slovensky titulkovaných videách vám takisto ponúkame tie najdôležitejšie momenty a špeciálne vyberáme to najlepšie z d.g.-ových glos (tie sú vždy graficky odčlenené kurzívou) 

Celý príbeh začal v epizóde 1087, keď Eva prišla do Furstenhofu za účelom vysvetlenia istého Missverständnisu - dynastických bojov medzi Tanjou a Rosi Zwickovou.

V epizóde 1099 nás zase svojim príchodom poctil Robert, ktorý prišiel z Paríža kvôli výpovedi v procese s Barbarou von Heidenbergovou.

Ako dopadlo ich prvé stretnutie, všetci vieme.

Obrázok 

Radostnú novinku - svadbu Sandry a Lukasa však prekryla jedna smutná - Robertova žena Miriam zomrela pri pôrode ich dieťaťa Valentiny.

Obrázok

Pre Roberta nastalo obdobie temna, čo hneď využila Barbara. Keďže Robert odmietal svoju vlastnú dcéru, chcela získať poručníctvo nad Valentinou. To držala Eva, ktorá bola Valentininou opatrovateľkou a pomáhala Robertovi zakryť jeho alkoholické excesy o)

Obrázok

Barbara do svojho plánu nasadila Alaina Brianda - mladého Francúza, ktorý mal byť údajne Miriaminým milencom a Valentina jeho dcérou. Po čase našťastie vyplávalo na povrch, že je to len klamstvo a Robert s Evou odhalili pravdu.

Barbara sa prejavila (opäť) maximálne prakticky - Alaina už nepotrebovala, a tak ho zastrelila.

Obrázok

Robert sa však čoskoro spamätal a našiel si cestu nielen k svojej dcére Valentine, ale aj k Eve. Prvýkrát sa zblížili na spoločnom výlete do talianskej Verony - mesta romantického príbehu Rómea a Júlie.

Obrázok

A, Robert sa prezentoval ako majster novátorských postupov pri prednášaní rozprávky Valentine. Rozpráva, rozpráva, a zrazu takáto postmodernistická veta (ani sa nedivím, že Valentina dostala taký záchvat smiechu, hahahaha):

Obrázok

Napokon ešte aj Valentina, ktorá sa konečne dostala von z kočíka a hneď takáto scéna, kde sa jej Robert venuje popri popíjaní vína. Výchova :)

Obrázok

Ako to bolo ďalej, už všetci vieme.

Robert a Eva boli šťastní, ale len chvíľku. Eva dokonca otehotnela, no potom sa začali problémy. Tým prvým bol príchod Markusa Zastrowa - Evinej veľkej lásky z minulosti. Markus mal byť už vyše 10 rokov unesený mafiou v Mexiku.

Obrázok

Eva sa tak ocitla na rázcestí: Markus alebo Robert? ... 

Obrázok

Eva tak mala vzťah s Markusom, Markus one night stand s Barbarou a Robert s Markusovou sestrou Lenou Zastrowovou.

Náhle tak boli na ceste hneď dve bábätké - Evino a Robertove a Barbarino a Markusove. Barbara však pred svojím manželom Gotzom suverénne tvrdila, že on je otcom jej dieťaťa.

Obe tehotenstvá nedopadli dobre - najskôr dieťa potratila Eva, potom aj Barbara, ktorá sa to najskôr rozhodla hodiť na Roberta, pretože ju vraj zhodil zo schodov v hoteli.

Pekný pokus, ale neúspešný...

Obrázok

Barbara sa však nevzdala, a rozhodla sa pomstiť. A to opäť prostredníctvom Valentiny.

Vlastne najväčšia sranda bola s pokrmom, ktorý pripravil Robert pre Valentinu. Andrému totiž nahovoril, že to je jeho nová kuchárska superkreácia a pán Konopka samozrejme musel potajme ochutnať toto v skutočnosti dosť nechutné detské müsli :) Fór bol v tom, že Barbara sa rozhodla dať toho nejaký jed, a tak sa André priotrávil. Tu sú obaja antagonisti v inkriminovanom momente, Barbara práve pridala jed, André ide ochutnať.

Obrázok

Valentina nakoniec z toho nejedla, lebo von Heidenbergová dostala atak svedomia a akože náhodou vyrazila Eve lyžičku aj misku z ruky tesne pred “kŕmením”.

Vzťah Roberta a Leny dlho nevydržal - Robert totiž stále niečo cítil k Eve. A pomáhal jej aj s naplnením jej veľkého sna - vydania detskej knižky.

Emil má už aj frajerku, ktorú mu vymyslel Robert… a ktorá pľuje do jazera, alebo také čosi :)

Obrázok

A tu je aj Emilov fanklub:

Obrázok

Markus sa preukázal ako žiarlivý jedinec (ako takmer všetci muži, všakže? :D) a na každé Evino stretnutie s Robertom mal nervy... 

Nervy však mala aj Eva, no nie nadlho - obaja sa rozhodli poistiť svoj vzťah a zosobášiť sa o)

Prvý pokus opäť nevyšiel - a to kvôli závažnej udalosti. Markusov otec Gotz bol zavraždený. Ako hlavná podozrivá v tomto prípade, samozrejme, figurovala Barbara, no Markusovi sa nechcelo veriť, že by práve ona mala byť vrahyňa.

Takže svadba Evy a Markusa padla, ale keď pozerám na ten Evin tak trocha feudálny retro účes, tak možno aj to bol dôvod na zrušenie vstupu do manželstva :)

Obrázok

A to sme už v súčasnosti - séria Evy a Roberta pomaly finišuje a obaja si už uvedomujú, čo k sebe navzájom cítia. 

Lenže vražda Gotza Zastrowa im opäť skomplikuje vzťah - na Robert padne podozrenie, a tak sa ocitne za mrežami. Tam ho Eva bude pravidelne navštevovať a ako to dopadne, si ešte budeme musieť počkať o)

Obrázok

Na záver sme pre vás pripravili špeciálne video z vlastnej produkcie o)

Už zajtra nová grafika a 2 články denne!

PS 1: Chcem sa poďakovať všetkým účastníkom včerajšieho chatu za účasť, boli ste skvelí a ospravedlňujem sa za môj nečakaný odchod, ale zlyhal mi internet...

S tým súvisí aj PS 2: Keďže sa nachádzam v jednom londýnskom hoteli, niekedy je problém chytiť tu internet, takže v prípade, že sa zajtra na stránke nebude nič diať, je to znamenie toho, že nemám internet a tým pádom nemôžem novú grafiku nahodiť.

Verím však, že sa to nestane a zajtra sa vidíme pri "prelomovom dni". Tešte sa! o)