Choď na obsah Choď na menu
 


R E S U L T S

NAJKRAJŠÍ PÁR 2011

 

Na úvod mi dovoľte povedať zopár (nepekných) slov - bohužiaľ nastala situácia, že veľká časť hlasov nebola započítaná a to kvôli zlému "formátu" daného hlasu.

Myslím si, že bolo celkom dosť jasne napísané, že je potrebné hlasovať za TRI páry z KAŽDEJ série (3x6=18 párov spolu). Napriek tomu sme dostali veľa emailov, kde figurovali len tri alebo šesť párov (jeden pár z každej série).

No a ďalšou "chybou" je kategória trúfalcov, ktorí si mysleli, že keď pošlú viac emailov pod iným, príp. anonymným menom, nikto si to nevšimne... nuž, všimol si.

Každý počítač má totiž svoju jedinečnú IP adresu, ktorá sa dá zistiť aj v e-maily, ktorý ste nám zaslali. Týmto trúfalcom (resp. trúfalcovi) odkazujeme, aby sa už konečne vzdal, pretože na to naozaj nemá. Klamstvami a vulgarizmami to ďaleko nedotiahne a rovnako ako Jarkovi, aj tomuto tzv. Dvornému kopírovačovi č.2 odkazujeme, nech ide tam, odkiaľ prišiel...

Ale nechcem kaziť túto "slávnostnú atmosféru", a tak prejdime ku konkrétnym výsledkom. The results are calculated as follows:

Každý platný hlasujúci svojim preferenčným hlasom udelil:

3 body najobľúbenejšiemu páru z každej série,

2 body druhému najobľúbenejšiemu páru z každej série,

1 bod tretiemu najobľúbenejšiemu páru z každej série.

(pričom ostatné 2 páry dostali 0 bodov a ostali "neklasifikované") 

 

Obrázok

V prvej sérií zvíťazili Laura a Gregor, ktorí získali 23 bodov, hneď za nimi sa umiestnili Tanja a Mike s 21 bodmi a tretí skončili Laura a Lars s 10 bodmi. Ďalšie poradie: Miriam a Maxim a napokon Katharina a Alexander.

 

Obrázok

V druhej sérií boli výsledky nemenej neprekvapivé: Na prvom mieste sa umiestnili Viktoria a Simon s 23 bodmi, druhí skončili Viktoria a Robert s 18 bodmi a na treťom mieste sú Viktoria a Lars s 13 bodmi. Ďalšie poradie: Miriam a Felix a s nula bodmi Barbara a Werner.

 

Obrázok

Tretia séria patrí prekvapivo Samii a Simonovi s 23 bodmi, druhí skončili menej prekvapivo Leonie a Gregor s 19 bodmi a na treťom mieste Fiona a André s 9 bodmi. Ďalšie poradie: Jana a Gregor a Charlotta a André.

 

Obrázok

Vo štvrtej sérií zvíťazili Lukas a Annika s 22 bodmi, druhí skončili Marie a Nils s 20 bodmi a na treťom mieste Emma a Ben s 13 bodmi. Ďalšie poradie: Karla a Xaver a Rosalie a Felix.

 

Obrázok

Piata séria priniesla víťazstvo Katji a Bena s 25 bodmi, na druhom miestne sa umiestnili Marie a Hendrik s 19 bodmi, na treťom Tanja a Nils s 18 bodmi. Ďalšie poradie: Rosalie a Lukas a pár Charlotta a Michael nedostal žiadne body.

 

Obrázok

V aktuálnej šiestej sérií s veľkým prehľadom a získanými 26 bodmi zvíťazili Rosalie a Jacob, hneď za nimi boli Eva a Markus so 16 bodmi a na treťom mieste Rosalie a Michael s 10 bodmi.

 

 MULTIPLE VÍŤAZSTVÁ

Viktoria Tarrasch - 1x prvé miesto

                           1x druhé miesto

                         1x tretie miesto

 

Gregor Bergmeister - 1x prvé miesto

                               1x druhé miesto

 

Laura Saalfeld - 1x prvé miesto

                       1x tretie miesto

 

Rosalie Engel - 1x prvé miesto

                       1x tretie miesto

 

... a tak ďalej cez Larsa, Marie a Nilsa,

ktorí sa tiež umiestnili aspoň dvakrát.

MULTIPLE NOMINÁCIE

Rosalie Engel - 4 nominácie

Viktoria Tarrasch - 4 nominácie

Gregor Bergmeister - 3 nominácie

Laura Saalfeld - 2 nominácie

Charlotte Saalfeld - 2 nominácie

Marie Sonnbichler - 2 nominácie

Miriam Saalfeld - 2 nominácie

Tanja Heinemann - 2 nominácie

Michael Niederbuhl - 2 nominácie

Robert Saalfeld - 2 nominácie

Ben Sponheim - 2 nominácie

Nils Heinemann - 2 nominácie

Lukas Zastrow - 2 nominácie

Felix Saalfeld - 2 nominácie

Werner Saalfeld - 2 nominácie         

Dalo by sa povedať, že najúspešnejšou postavou je Viktoria, ktorej sa podarilo premeniť tri zo štyroch nominácií, nasleduje ju Gregor s dvomi z troch nominácií a Laura s takým istým počtom umiestnení aj nominácií. 

Rosalie mala štyri príležitosti umiestniť sa v TOP 3, ale urobila tak len dvakrát. Naopak - Tanja mala len dve nominácie a obe premenila na umiestnenia v TOP 3, takisto aj Ben, Nils, spomínaná Laura a aj Marie.

Všetkým hlasujúcim ďakujeme za účasť! :o)